edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - GOLF 6 R STANCE

  • Įrašo kategorija: Tiuningas
  • Darbų/įvykio data: 2020-07-24
Sveiki visiems mano skaitytojams, įpusėjus vasarai įpusėja ir darbu apimtis darant „Stance“ projektus. Tai ši karta į dirbtuves „EdgaCUSTOM“ užsuko retas svečias tai VW Golf 6 R „coilu“ instaliavimui.

Viskas prasidėjo kai Arūnas ( Golf 6 R) savininkas paraše man, kad jam patarė mane kaip oro specialistą, aišku to ir baigėsi nes žmogus pasakė parašys vėliau. Praėjus pora savaičių Arūnas paraše man su klausimu ar galėsiu sumontuoti „coilus“. Atsakiau, kad galėsiu padėti jam, ir pasiūliau Arūnui atvažioti pas mane, kad galėčiau apžiūrėti įvertinti darbu apimti, viskas vyko saulėta šeštadieni kažkur vidurį dienos aptarėme laika ir Arūnas atvažiavo į dirbtuves. Po keliu minučių bendravimo pasakė „ tai ką čia žiūrėti montuojame ir viskas bus labai greit“ Na gerai sakau, su galu tikrai gavosi labai greit nes reikėjo nuimti ratą ir atsukti du varžtus viena amortizatoriaus ir viena šakes kur sumontuota spyruokle, tai realiai užtrukome apie 30 minučių.
Poto vyko reguliavimas kurio metu buvo supainiota kur reikia sukti veržle ir vietoj „dropo“ gavome pakelta galą, bet per antra vizitą viska pataisiau.


Atėjo laikas sumontuoti priekinius amortizatorius vat čia ir papuolėme, visu pirma neturėjau tinkamo įrankio, kad išplėsti taip vadinama „stakana“ į kuri įsistato amortizatorius tai buvo vargo išimti bet kaip nekaip gavosi, poto perstačius atramini guolį ant „coilo“ pradėjome irgi viska surinkinėti ir taip pat papuolėme, buvo sunku sukišti atgal į „stakana“ amortizatorių. Sutepus viska ir dėka burtiniu žodžiu gavosi sudėti amortizatorių ir to nevisiškai iki galo bet buvo pakankamai, kad įstatyti varžtą ir užsukti, aišku per kita atvažiavimą buvo viskas sutvarkyta nes turėjau įranki.
Poto perėjome į kaire puse ten dar linksmiau apart to, kad neturėjau įrankio, dar išlindo beda, kad pusašis neleisdavo žemiau nuleisti „stakana“ ir reikėjo ji išimti kad ištraukti amortizatorių iš „stakano“. Ištraukius amortizatorių sudėjome atgal pusaši kas nebuvo lengva bet pavyko, surinkus amortizatorių pastačius į vietą labai greitai. Galu gale su priekiu prasiknisome apie 5 valandas.Viska sudėjus užsukus ir patikrinus išvažiavome iš garažo ir pamatėme galutini vaizdą, Arūnas buvo labai patenkintas vaizdu, davus dar pora patarimu kaip važinėti nesugadinus priekinio buferio ir kitu pakabos ar variklio dalis paleidau žmogų į kelionę.
P.S labai džiaugu, kad Lietuvos „Stance“ kultūroje atsiranda vis nauju žmonių ir taip pat, kad ir galimybe prisidėti prie tokiu projektu kūrimo ir tikiu, kad ateiti daugiau atsiras labai rimtu projektų.
{img-19}
Komentarai (0) Rašyti komentarą