edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - BMW E91 ON AIR

  • Įrašo kategorija: Tiuningas
  • Darbų/įvykio data: 2020-09-16
Sveiki skaitytojai tesiam savo pasakojimą apie mašinų tobulinimą, kaip minėjau praeitam straipsnyje turėjau du projektus pirmas tai VW BEETLE o kitas buvo BMW E91 galima sakyti pirmas BMW mano gyvenime pilnai montuojant orine važiuoklę.

Viskas kaip ir visada prasidėjo nuo susirašinėjimo ir darbu planavimo, Edvinas (savininkas BMW E91) norėjo paprasto komplekto orines važiuokles kad kaip sakoma ir į kaimą ir į sodą nuvažioti, nes dabartinis aukštis mašinos to neleisdavo. Neilgai bendraujant suėjome ant paprasto orines važiuokles komplekto iš Lenkijos, taip pat užsakėme ir amortizatorius su pagalvėms, kad ne ant savu „coilu“ rinkti pagalves.

Atvykus rinkiniui puolėme ji montuoti, procesas kaip ir įprastai vyko dvi dienas per pirma diena sudėjome valdymą, kompresorių, resiverį ir išvedžiojame oro žarnas. Per antra diena sudėjome oro važiuokle aišku įvaryti mašina į garažą nebuvo lengva nes buvo labai žema bet kaip nekaip užvažiavo. Darbai vyko įprastine eiga, išradžiu buvo sumontuotas oras galinei važiuoklė ir patikrinta ar niekur neleidžia oras, poto perėjau prie priekines važiuokles ir taip pat po instaliavimo buvo patikra ar oras niekur neleidžia. Noriu pabrėžti labai maloniai nustebino E91 kėbulas kas liečia oro žarnų išvedžiojimo, ypač priekyje, oro žarna buvo išvesta kur randasi ABS blokas kaip tik vengiant karštos dalis ir vibracijos ir tuo pačiu buvo apsaugota nuo purvo ir kitu faktorių, taip pat nuo tos vietos iki ratu išvedžioti buvo labai paprasta, ir patogu vengiant karštos dalis variklio. Kas liečia galine važiuokle taip pat nebuvo sunkumu montuojant amortizatorius tik tieko padaryti dvi skilęs plastmasiniame dugne ir pravesti oro žarnos iki pagalvių. Galu gale rezultatą matote nuotraukose, savininkas buvo labai patenkintas vaizdu ir galimybėmis važinėti prie ežeru.


Komentarai (0) Rašyti komentarą