savukynas_gytis
savukynas_gytis
Marijampolė
Mano automobiliai: Audi A4 (B5) A4 B5 S4
Automobilio specifikacija
  • Pagaminimo metai: 2001
  • Variklio galia (kw): 115
  • Variklio tūris: 1.9
  • Kilometražas: 270000
  • Kuro tipas: Dyzelinas
  • Varantieji ratai: Priekiniai
  • Spalva: Pilka
  • Pavarų dėžė: Mechaninė


Apie automobilį

Pampadūzas, kurį pirkdamas nemaniau, kad jis bus maloni pinigų ėdžia. O jei rimtai, nemaniau, kad iš vis pradėsiu eiti šia kryptimi.
Daug norų, daug minčių, nemažai padarytų klaidų ir dar daugiau abejonių bedarant. Laikas parodys kaip viskas keisis. :)

*S4 apdaila. Priekis, galas, slenksčiai, moldingai, kapoto grotelės, vairas. Trūksta slenkstukų ir mažiausios moldingų dalies, bet paimta bus nuo B5 FL ir perdažyta. Trūksta ir chrominių ragų su veidrodėliais, bet net nežinau ar man iš viso jie gražu.

*Japan Racing JR15 white 18x8,5 ET40 su 205/40 Federal ST evolution padangom ( visi vienodo pločio ). Ties čia abejonės seka iš paskos visą laiką. Gal fitmentas kaltas ( o jis ir kaltas, nes reikia susigaudyt aukščius ir teks dėt praplatkes ), gal tiesiog pamačius kitą build'ą savąjį pamirštu, tačiau iki to, kad pasakyčiau "va, nieko nenoriu ties tuo keist" dar toli. Be to, su ratais svylu antrą kartą. Pirmieji buvo Dotz Revvo dark R17x7.5 su 225/45 padanga. Būčiau tuomet daugiau apsiskaitęs, galbūt ir būtų geri, jeigu būtų buvę bent R18x8,5. Juos pirkau, nes daugiau noru turėt bent gražius ratus. PERDEGIAU. Todėl neskubėkit su ratais, kad netektų gailėtis.

*TA-technix koilai. Manau daugelio pirmieji kolai dėl prieinamos kainos. Nors ir nesiskundžiu. Važiavimas suminkštėjo, nes stock'iniai koilai buvo baisiai kieti. Net su standartiniu aukščiu sukąsdavau dantis prieš duobę. O ir jojimo nėra. + Absoliučiai naujos padangos padarė savo. Todėl reziume likau patenkintas koilų, padangų ir ratų rezultatu.

*Salonas. *sigh* Lyg ir tvarka lyg ir ne. Turėjau medžiaginį tvarkingą. Per daug neįdomu, kad būčiau likęs ties tuo, tačiau labai nedžiūgauju ir dabar turėdamas gan tvarkingą odinį saloną. Nors automobilyje salonas sudaro labai daug jaukumo, vaizdo, prabangos ar šiaip kitų jausmų, negalėčiau tvirtai pasakyti ko norėčiau iš salono. Švaros tai tikrai, bet persiūti ar įsigyti rimtesnį RS4 ar S4 saloną, nežinau ar noriu.
Tvarka ties panele. Gražesnis bumbulas, alkantara verstos odos oda aplink bėgių svirtį, karbonu lipinta plastmasė aplink visą ričiagą ( buvo labai subraižyta).


Kol kas daugiau foto neturiu, nes tiesiog visa tai įvyko per nepilną vasarą ir nebuvo net ką fotkinti. Įkelsiu daugiau prie progos.
P.S buvo ir cupra r lipas, bet prieš žiemą tingėjau kelt mašiną, tai nukasiau gatvę ir nuplėšiau. PEACE.
Automobilio žurnalas
Komentarai (0) Rašyti komentarą