edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - VW BEETLE ON AIR

  • Įrašo kategorija: Tiuningas
  • Darbų/įvykio data: 2020-08-26
Sveiki visi mano skaitytojai, pagaliau sulaukiau atostogų ir yra laiko papasakoti apie du naujus projektus sukurtus EdgaCUSTOM dirbtuvėse. Pradėsime pasakoti apie VW BEETLE MK4 99 metu gamybos.

Taigi, viskas prasidėjo nuo Marko „Messenger“ žinutes, kad nori sumontuoti orą į savo vabalą, kaip ir įprastai viskas buvo, aptarėme ir užsakėme orine važiuoklę. Tuo momentu net nenujaučiau kaip atrodo tas vabalas, dėl smalsumo užklausiau pora nuotraukų ir Mark atsiuntė man nuotraukas, ir tai buvo „Basozoku“ stiliaus vabalas kas pas mus Lietuvoje realiai vienetinis egzempliorius , ir tuo momentu pagalvojau: „ na bus įdomu pažiūrėti galutini varianta sudėjus orą ir teisingus ratus“.

Kol laukėme oro daliu Marko nekantravo ir surado naudota komplektą „coilu“, kad važiuoti į parodą, taip kaip vabalas turėjo identišką važiuoklę kaip pas Golf MK4 tai sudėti „coilus“ nebuvo problemų. Susitarus diena Marko atvežė savo vabalą ir aš sumontavau jam „coilus“ kaip ir viskas gerai bet kilo problema išvažioti iš mano garažo, nes vabalas tapo žemas ir be to apdaila dar darė ji žemesni. Aišku dėka lentų kaip nekaip išvažiavo iš dirbtuvių ir tuo mes atsisveikinome kol keliavo oras.


Po savaites atkeliavo pats oro komplektas ir kaip įprastai sutarėme diena ir Marko vėl atvežė savo vabalą ir prasidėjo darbai oro instaliavimo. Darbai truko dvi dienas per pirma diena mes sudėjome visa valdymą ir išvedžiojame oro linijas, per sekančia diena sudėjau pačias pagalves, taip pat ir gale, bet Lenkai ne įdėjo poveržlių galinėms pagalvėms tai reikėjo gamintis vietoje. Dėka, kad buvo medžiagų iš ko pagaminti tai pagaminau poveržles. Sudėjus viska ir patikrinus sandarumo, atėjo laikas išvarinėti mašina nors ir buvo sudėtas oras bet tas nelabai padėjo nes vis tiek kabino ir priekiniu buferiu ir slenksčiais teko dėti lentas, kad išvažiotu, bet galu gale galutinis vaizdas buvo toksai.

Komentarai (0) Rašyti komentarą