edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - STANCEST 2k19

  • Įrašo kategorija: Renginys
  • Darbų/įvykio data: 2019-06-16
Sveiki,
Atsiradus laisvam laikui papasakosiu jums apie savo kelionę į „STANCES 2k19“ parodą, kuri vyko Taline. Pirmą kart „STANCEST“ buvau 2017 metais į šią parodą registravausi įprasta tvarka kaip ir visi. Tik pati kelione vyko geroje kompanijoje su pažystamais iš JDM klubo. STANCEST paroda tai stance suvažiavimas, atvyksta ir svečiu iš užsienio ypač iš Rusijos.

Pradedant nuo 2018 metų, paroda persikėlė į įplaukos krantą, į seną laivų taisymo pastatą. Pati lokacija labai graži. Parodoj vienintelis minusas buvo, kad labai dulka mašinos ir prasme jas tvarkyti dingsta.

Atėjus 2019 metams nedvejodamas nusiunčiau registracijos formą, belaukiant atsakymo sulaukiau asmeninio kvietimo iš „STANCEST“ organizatoriaus Kaspar, buvo neįtikėta, bet poto priminiau jam, kad siunčiau dalyvio formą ir laukiu atsakymo, ir nedelstai gavau atsakymą, kad esu priimtas. Ir prasidėjo mašinos paruošimo darbai ir viešbučio paieškos. Iš Lietuvos atvykome tik dviese Aš ir Rokas su VW Scirocco, nors buvo siuntusių daugiau Lietuvių ir buvo priimti į parodą bet, kad renginys vyko tuo pačiu metu kaip ir „MEMEL“ ir daugelis nusprendę nuvažiot i „MEMEL“.

Kelionė praėjo sklandžiai neskaitant labai didelio karščio mašina susitvarkė puikiai. Atvykus į vietą susitikome su Kaspar jis įleido į pastatą ir mes priparkavome mašina ir šiek tiek patvarkėme ją. Ir ramiai išėjome į viešbutį ilsėtis ir valgyti mieste.

Sekančią dieną prasidėjo pati paroda. Mašinų padaugėjo ir atvykstant į parodą mus sutiko vienas iš rimtesnių Static atstovų kuriusos teko matyt Baltijos šalyse gal būt ir Europoje, tai Lexus su dideliu išvertimu ir labai žema pakaba, kuri nereguliuojama. Įėjus į vidų taip pat laukė daug įdomesniu mašinų vienas iš jų- Datsun. Labai tvarkingai ir gražiai padarytas net prikibti nėrA prie ko daili mašiną. Toliau laukė Infiniti su orine važiuokle ir platintu kėbulu, taip pat iš Rusijos atkeliavusi Audi A5 labai dailiai žiūrėjosi. Kalbant apie kitus projektus ką teko matyt tai dauguma nieko ypatingo nebuvo. Bet idėjų buvo iš ko pasisemti kalbant apie nauja projektą, aišku vėl kilo abejones ar teisingai apsirinkau nauja projektą ar visgi reikia pagalvoti kokį kitą automobilį pasiimti projektui.
Kalbant apie nominacijos buvo jų keletas tai: Geriausi ratai 3 vietos, geriausias BAGGED 3 vietos, geriausias STATIC, žmonių numylėtinis, Lowlifer komisijos išrinktasis, ir best STANCEST. Tiksliai dabar nepasakysiu kas laimėjo tam tikras nominacijos vietos, bet į Lietuva mano automobilis atsivežė geriausi ratai pirma vieta ir trečia vieta best BAGGED automobilis.P.S Jai mūsų kelione į Taliną įvyko sklandžiai tai atgal deja jinai taip nevyko. Mūsų kelionė pasibaigė ties Utenos ženklo, nes visiškai nusitrynė padanga ir sprogo, gerai , kad pats ratas nenukentėjo. Pakeitus ratą vadinama dakatke, kuri buvo nepripūsta normaliai tikėjausi pavažiuoti iki „Viados“. Dakatke visiškai suplyšo ir mes sustojome 1 nakties prie Utenos nusukimo. Ačiū Rokui, jo dėka buvo paskelbtas postas, kad kas nors paskolintu ratą pavažiuoti iki Vilniaus, atsirado daug norinčiu padėti, bet buvo nuspręsta sulaukti tėvų, kurie atveža nuosavą žieminį ratą. Grįžome į garažus apie 5 ryto, kitą dieną buvo apžiūrėta ir kita padanga jinai irgi buvo ant ribos, iškart parašiau „Beriva auto“, kurie greit parinko ir užsakė padangas ir jau antradienį buvo užmautos naujos ant ratų.

Komentarai (0) Rašyti komentarą