edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - Salono tobulinimas

  • Įrašo kategorija: Tiuningas
  • Darbų/įvykio data: 2019-05-28
Sveiki,
Tęsiame savo pasakojimus apie mašinos tobulinimą ir šiandien papasakosiu apie salono pabaigimo darbus. Kaip ir dauguma Stance kultūros atstovų norėjau turėti retesnes detales, arba nuo sportinių versijų automobiliu. Pradėjau paieškas nuo pedalo ir kojos laikiklio rinkinio nuo R32 modelio. Paieškos buvo pradėtos Ebay platformoj, aišku buvo pasirinkti iš ko tik kainos buvo nemažos, bet pasitaikė savo mieste už padoria kainą. Ilgai nedvejojant aš nusipirkau kojos laikikli. Pačių pedalų rinkinį teko nusipirkti iš Ebay, aišku radau už padorią kainą. Instaliavimo darbai nėr sudėtingi tik reikia žinoti, kad senus pedalo užvalkalus reikia nuimti nes neuždėsi. Šito nežinant teko truputi pavargti, kol nepastebėjau, kad uždėtos senos apdailos.

Toliau sumasčiau, kad reikia ir pačią automobilio apdailą pakeisti į aliumininę nuo R32 modelio, šitų dalių teko ilgai ieškoti. Pasisekė juos gauti iš pažįstamo, kuris pardavinėjo apdailas.

Sekantis žingsnis buvo sėdinės ir stogas su visais apmušalais rankenom. Su stogu buvo aišku, kad bus perdarytas i juodą alkantarą ir visos bus aptrauktos juoda alkantara, o rankenos ir šviestuvai perdažyti į juodą spalvą. Mano nuožiūra atrodė stilingai ir gražiai.

Su sėdinėm buvo šiek tiek sudėtingiau norėjau nupirkti nuo R32 modelio sportines sėdines, bet į 5 durų modelį buvo beveik nerealu rasti, pasitaikydavo tik 3 durų modelio salonai, ir kaina jų buvo tikrai nemaža neįskaitant siuntimo už ką tikrai reikėtu sumokėt nemažai. Sekantis variantas buvo jei nerasiu tai RECARO sėdinespadaryti pusiau sportines nors ir jų nedaug, bet paieškojus radau pas mus šalyje ir iškart nuvažiavau nupirkti jas. Sekantis žingsnis buvo sėdinių persiuvimas, buvo sutarta su žmogum iš Šaulių. Galų gale gavosi toksai rezultatas: Sėdiniu šonai persiūti natūrali oda, sėdinių šonai- versta natūrali oda su dvigubais rombais, durų apmušalai- versta natūrali oda, nuotraukose matosi rezultatas kokybė yra tikrai aukšta.
Komentarai (0) Rašyti komentarą