edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - Ratai ir pirmas išvažiavimas

  • Įrašo kategorija: Ratai
  • Darbų/įvykio data: 2019-03-16
Sveiki,
Tęsime savo pasakojimą apie STANCE susipažinimą. Po naujų amortizatorių reikėjo naujų ratų. Pradėjau naršyti interneto svetaines, bet kažką traukiančio akį nerasdavau. Žinojau, kad noriu skirtingų pločių, ratų gale- platesnių, nes tai leisdavo kėbulas ir pakaba. Po nesėkmingų paieškų pradėjau prarasti viltį rasti kažką tinkamo, bet pažystamas pasiūlė pažiūrėti vienam puslapyje kur jis sau buvo užsakęs ratus. Iškart radau sau tinkamus tai buvo 3SDM firmos ratai R18 modelis 0.05 ET 35. Visų ratų priekis buvo 8.5J galas 9.5. Ratai atkeliavo per savaitę iš UK ir iškart puoliau matuoti ratus. Pamatavus galinį ratą atrodė mažokai.


Po matavimų kitas žingsnis buvo padangos. Akivaizdus pasirinkimas buvo ieškoti siauresnės padangos, kad būtų vadinamas Strechas, bet tam reikėjo minkštų padangų, kad užsimautų. Beriva Auto, pasiūlė Hankook firmos padangas išmatavimais - 215/40 R18, jie sumontavo padangas. Galinio rato Strechas matosi nuotraukoje.


Pabaigai, ratai buvo uždėti ant mašinos, ir mašina buvo sužeminta, kad gauti gražų vaizdą. Tuo tarpu prasidėjo sezonas ir buvo pirmas išvažiavimas. Nuotraukose esančiuose žemiau matosi darbų rezultatai. Tuo momentu man buvo gražus projektas, aišku iki kokybiško Stance projekto buvo toloka, bet tai buvo tik pradžia.Komentarai (0) Rašyti komentarą