edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - "TUNING TEAM" Sezono atidarymas

  • Įrašo kategorija: Renginys
  • Darbų/įvykio data: 2020-06-21
Sveiki visi, karantinui einant į pabaigą Lietuvoje įvyko automobilių „Stance“ kultūros sezono atidarymas. Organizatoriai buvo „Tuning Team“. Teko aplankyti parodą bet ne kaip žiūrovui o kaip teisėjui, renkant gražiausia oro instaliaciją ir vedėjui oro varžybų.

Aplankęs parodą pastebėjau dvi tendencijas tai „wide body kit“ mada ir orine pakabos. Kalbant apie pirma vis daugiau atsiranda mašinos su praplatinimo apdaila, tik pastebiu, kad vieni tikrai stengiasi kad tas praplatinimas papildytu mašiną taptu vienu vaizdu, tai kiti tįsiok ja uždeda ir tiek. Bet vis tiek noriu pabrėžti, kad žmones stengėsi ir vaizdas nėra toksai blogas kaip sakau.

Kalbant apie orine pakabą pastebėjau, kad padaugėjo automobiliu su orine pakaba žymiai daugiau nei prieš kokius dvejus metus, manau tai dėl tuo, kad: galima nebrangiai susirinkti komplektą iki kokiu tūkstančio euro, patogumas pasikeli kai reikia ir pravažioji nelygumas, galima pagaminti bet kuriai mašinai ant bet kuriu „coilu“. Nominacija geriausias oro įforminimas kuria teko rinkti ir buvo vienas iš sunkumų nes nesu matęs kažko įspūdingo taip buvo keli variantai bet tuos mašinos pretendavo į kitas nominacijas ir juos rinkti jau negalima buvo tai teko rinktis iš to kas buvo. Galutinai buvo išrinktas estetiškas šiek tiek paprastas oro įforminimas. Kalbant apie oro varžybos čia viskas buvo paprasta kas greičiau atliks pakylimus nusileidimus tas ir laimi.

Apibendrinant renginį, tai renginys įvyko geras organizatoriai pasistengė, nors dauguma renginiu buvo perkelta kitąmet tai tikrai renginys žiūrėjosi gerai, buvo atvykus daug kokybišku projektų kurios matęs tam pačiam „Chill and Grill“ taip pat ir tįsiok išskirtinių automobilių modelių. Aišku neapsėjo be klaidu bet visos klaidos buvo pasakytos organizatoriams ir jie juos priėmė ir sake bus dar geriau. Džiaugu, kad dar kolkas „stance„ kultūra Lietuvoje gyva ir karta nuo karto atsiranda tikrai geru ar net stipru projektu kur matosi, kad žmones tikrai vargo ir nemiegojo naktims, bet rezultatas to vertas buvo. Tikiu, kad tokie stipri ir kokybiški projektai paskatins daugiau jaunimo stengtis daryti tikrai gerus ir kokybiškus projektus ir rinktis įvairesnius modelius.

Komentarai (0) Rašyti komentarą