edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - Montuojam ratus + išvertimas

  • Įrašo kategorija: Ratai
  • Darbų/įvykio data: 2019-11-22
Sveiki,
Nupirkus ratus po keliu dienų nuo jų atvykimo, atėjo laikas pamatuoti ratus žemiau nuotraukose matosi rezultatas, kaip ir viskas gerai atrodo ,kol neatėjo laikas matuotis su padangoms.
Po savaites atėjo naujos padangos ir buvo užmautos ant ratu, priekyje stovėjo 215/35 gale 225/35. Ir vėl uždėjau ratus ant mašinos su priekiu viskas buvo gerai, bet su galu, net su drop plate ratas lindo lauk 2cm. Žodžiu, šiek tiek sukildome su išmeromis. Rezultatas nuotraukose.
Tikėjai patarė uždėti dar siauresnę padangą, kad būtų didesnis strechas, bet saugumas man buvo pirmoj vietoj, dėl to pradėjau ieškoti informacijos kur gauti didesnio laipsnio drop plate. Paieškos netruko ilgai, nes Instagram platformoje sekiau - „Scream3r“. Pas jį buvo priekiu varomas golfas ir gale didelis išvertimas, jis davė kontaktus žmogaus, kuris daro hand made dalis. Įmonė vadindavosi „fecustomgarage“ po neilgų diskusijų buvo nuspręsta iš akies užsisakyti -6 laipsniu drop plate. Po mėnesio drop plate atkeliavo. Ir iškart buvo sumontuoti ant mašinos rezultatas nuotraukose. P.S labai dėkingas šiems žmonėms už pagalbą ir prisidėjimą prie projekto.

Komentarai (0) Rašyti komentarą