edgar
edgar
Vilnius
Mano automobiliai: Volkswagen Golf Mk4 Golf MK4

Volkswagen Golf Mk4 - KAS TOLIAU...

  • Įrašo kategorija: Apie viską
  • Darbų/įvykio data: 2020-04-08
Sveiki visiems mano sekėjams arba tiems kurie tįsiok netyčia užėjo paskaityti blogą.
Po paskutinio įrašo apie dažymą mano projekto kelias baigėsi. Daugiau jokiu modifikacijų nebuvo numatytą, ir atvirai sakant galima buvo tobulinti toliau automobili bet jau neturėjau noro kažką daryti.
Pasibaigus 2k19 sezonui kuris praėjo pakankamai sėkmingai. Iš momentų norėčiau pabrėžti sėkminga nuvažiavimą į STANCEST 2k19. Šis renginys paliko pačias didžiausias emocijas, po to kai du kartus išgirdau savo vardą dvejuose nominacijose best Wheels 1 vietą ir 3 vietą Bagged. Būtent per ši renginį pasijutau, kad visos bemiegos naktis visiškai atsipirko.
Grįžtant prie pradžios, kad nebuvo noro toliau tobulinti automobilį kilo logiškas klausimas kas toliau, o toliau buvo nuspręsta kiek įmanoma gražinti automobilį į pradinę būkle ir parduoti visa. Taip pat papildomai „tiuning“ detalės parduoti. Pasibaigus „Chill and Grill“ renginiui, automobilis buvo perdarytas ir kažkur po 3 mėnesiu parduotas. Kas liečia dalis tai čia ilgesnis kelias gavosi, bet irgi pakankamai sėkmingas dauguma dalių pardaviau, liko važiuokles „kitas“ tikiu neužilgo ras savo pirkėją.
Po mašinos pardavimo, pas dauguma mano pažystamu kilo klausimas , kada naujas projektas į ši klausimą sunku atsakyti. Nes iš esmes tinkama mašina esu radęs, kuri visiškai atitinka mano vizijai įgyvendinimui, bet iki šiol laukiu prieinamos kainuos už nauja projektą. Manau tai neužtruks ilgai nes kol kas atsarginio plano neturiu. Bet tai nereiškia, kad visiškai dabar nesidomiu ir nevažinėsiu per parodas ar kaip nors prisidėsiu prie to reikalo, jau kai sezonas prasidės atvažiuos senas klientas ir jam bursime gera „fermentą“. Labai tikiu, kad pasiseks aplankyti keletą parodu kuruose nebuvau. Gal net pabūti teisėju per kuri nors Lietuvos renginį. Tai esu realiai atviras pasiūlymams dėl renginiu arba pagalbos su mašinos „tiuningu“ ir tikiu, kad pats turėsiu jau projektą savo garaže iki sezono pradžios.
Komentarai (0) Rašyti komentarą